KURBANLIK

KURBANLIK

Canlı hayvan yetiştiriciliğindeki profesyonelliğimizi sadece et ve et ürünleri olarak piyasaya sunmuyor aynı zamanda, özenle yetiştirmiş olduğumuz hayvanları, milli değerlerimizin korunması ve kutsal ibadetimizin en uygun hayvanlar aracılığı ile yerine getirilmesi için, kurbanlık olarak da satışa sunuyoruz.

Uzman veteriner hekim tarafından sağlık kontrolünden geçirilmiş olan kurbanlıklarımızı, yeminin üretiminden başlayarak, kurbanlık oluncaya kadar her aşamada kendi uzman ekibimizin gözetiminde yetiştirip, doğal yollarla beslenmesini sağlayıp, böylece etinin lezzetini koruyarak, Omega 3, e vitamini ve antioksidanlar bakımından zengin ve kurbanlık hayvanlarda bulunması gereken niteliklerle satışa sunmaktayız.

Satış sonrası dileyen vatandaşlarımıza kesim hizmetini de sunmakta, bu kutsal ibadeti yerine getirirken, hayvanlara eziyet edilmesinin ve acı çektirilmesinin de önüne geçmekte hem de bu konuda yetkinliği olmayan vatandaşlarımızın bazı kazalara sebep olmasının önüne geçmekteyiz.

Hacıbektaş Kurbanlık olarak farkımız, sektörde uzun bir deneyime sahip olmamız ve uzman bir kadro ile ekip dayanışması içerisinde işlerimizi yürütürken daima lezzetli olanı en sağlıklı ortamda vatandaşlarımızla buluşturmak. Bu lezzet farkını kurbanlık hayvanlarımızda görecek ve bizden vazgeçemeyeceksiniz.